0

/ Portatīvās vinčas / Portatīvās vinčas ar benzīna dzinēju / PCW 5000

PCW 5000

PCW 5000

Ražots Kanādā

Cena ar PVN: 1 814,00 €
Noliktavā:
Daudzums:

Ražotāja pirmais un populārākais modelis!   Šī vinča ir viegla,

pārvietojama, darbināma ar benzīnu, vilktspēja 1000 kg.

PCW5000 ir ļoti piemērota iekārušos koku nolaišanai, ...

Plašāka informācija 

 

 

 

 

VINČAS PRIEKŠROCĪBAS

Nav pastāvīga savienojuma ar transportlīdzekli, tādējādi vinču var izmantot arī tur, kur ar automašīnu nevar piekļūt. Piestipriniet vinču pie jebkāda cieta objekta – koka, staba, akmens vai automašīnas piekabes āķa.

JAUDĪGUMS

Jūsu rīcībā ir līdz 4544 kg vilces spēka. Mobilā vinča tiešā veidā velk 1136 kg. Ja ir nepieciešams pārvietot smagāku kravu, izmantojiet papildaprīkojumā pieejamos trīšus (sk. noderīgus padomus).

VIEGLA MASA

Sver tikai 16 kg

ĀTRUMS

Mobilā vinča PCW-5000 ir līdz četrām reizēm ātrāka nekā elektriskās vinčas (līdz 18 m/min).
Ar mobilo vinču var paveikt darbu ātrāk. Pie maksimālā vilces spēka, nelietojot trīšus, vilkšanas ātrums ir aptuveni 7,5 m/min.
Izmantojot papildaprīkojumā pieejamo lielāka diametra trumuli, var palielināt vinčas darbības ātrumu līdz 18 metriem minūtē. Vilces spēks bez trīšiem šādā gadījumā ir 635 kg.

DAUDZPUSĪGAS PIESTIPRINĀŠANAS IESPĒJAS

Plašas piestiprināšanas iespējas – pie kokiem, celmiem, mašīnām, stabiem. Novietojiet vinčas komplektā ietilpstošo izturīgo stiprinājuma siksnu ap objektu, pieāķējiet stiprinājuma cilpas pie vinčas enkurošanas āķiem un sāciet vinčošanu.
Lai piestiprinātu vinču pie automašīnas vai kvadracikla piekabes āķa, izmantojiet papilaprīkojumā pieejamo stiprinājuma plātni.
Ilgāku periodu strādājot tajā pašā stiprinājuma vietā, ja nepieciešams stabilāks stiprinājums, izmantojiet papildaprīkojumā pieejamo koka/staba stiprinājuma plātni ar gumijas buferiem.
Pieejama arī sistēma vertikālai vilkšanai.

KONSTANTS VILCES SPĒKS

Virve neuztinas uz mobilās vinčas trumuļa, tā to tikai šķērso. Trumuļa diametrs nepalielinās, un jūsu rīcībā visu laiku ir maksimālais vilces spēks.
Parastajām vinčām, virvei vai trosei satinoties uz trumuļa, tā diametrs palielinās. Tā rezultātā vinčas vilces spēks samazinās par 50 un pat vairāk procentiem. Parastās vinčas vilces spēks ir aprēķināts un vienmēr tiek norādīts atbilstoši pirmajam apgriezienam, t.i., tukšam trumulim. Piemēram, ja parastās vinčas vilces spēks ir norādīts 909 kg, tad, trumulim piepildoties, tas ir tikai 454 kg.

100 % DARBA CIKLS

Ar mobilo vinču varat strādāt pastāvīgi, bez pauzēm. Elektriskajām vinčām darba cikls parasti ir 20 %, kas nozīmē to, ka pēc divu minūšu darba vinčai jāļauj 8 minūtes atpūsties.
Tādējādi, ja, piemēram, velkat ar ātrumu 6 m/min, 30 m attālumā esoša baļķa atvilkšanai ar elektrisko vinču nepieciešamas 25 min. Ar mūsu mobilo vinču varat to paveikt 2,5 minūtēs… Ir, par ko padomāt.

VILKŠANAS VIRVES PRAKTISKI NEIEROBEŽOTAIS GARUMS

Viena no mūsu sistēmas lielākajām priekšrocībām ir tā, ka netiek ierobežots izmantojamās virves garums. Vienalga, vai jāvelk no 5 vai 200 m attāluma – lietojiet tik garu virvi, cik nepieciešams darbam. Parastajām vinčām virves/troses garumu ierobežo trumuļa ietilpība (parasti 20-30 m).

VIENKĀRŠI LIETOT

Uz trumuļa neuzkrājas virve. Kravas pārvietošanai un berzes nodrošināšanai pietiek ar 34 virves vijumiem ar trumuli. Vinčošanas ātrumu var ērti kontrolēt ar virves brīvā gala (vinčotāja rokās) vilkšanas stiprumu un mainot trumuļa griešanās ātrumu ar motora gāzes sviras palīdzību

DROŠA

Mobilajā vinčā lieto mazas elastības sintētisko virvi. Virve ir viegla un ir pieejama dažādos garumos.
Ja virve pārplīst vai atāķējas no kravas, tā nelido atpakaļ un netrāpa vinčas operatoram, kā to darītu trose. Virve vinčojot neveido mezglus un nesapinas.

UZTICAMA

Honda GXH-50cc četraktu motors ir apliecinājis sevi kā visuzticamāk kalpojošais pasaulē. Pat ja neesat vinču lietojuši ilgu laiku, varat uzticēties Honda tehnikai. Karstumā vai aukstumā šis motors vienmēr iedarbosies un neatstās jūs nelaimē!

Padomi atvieglotai vilkšanai

Garantijas noteikumi